Založiť webovú stránku alebo eShop
2012
 
MINI ženy
1. Čápková Marcela Amy, Gucci 1h 54min
2. Horňáková Petra Meghan 1h 56min
3. Kubátová Jolana Lusy 2h 7min
4. Mareková Jana Siego 2h 15min
5- Cabadajová Miška Cherry 2h 54min
5- Odkladalová Lenka Amanda a Fredy 2h 54min
6- Adámiová Zuzana Blacky 3h 20min
7- Kodhajová Angelika Toby 3h 21min
7. Laššáková Lucia Lola 3h 21min
8. Debowska Agnieszka Aimee a Sasha 3h 29min
9. Faragulová Jana Baron 3h 30min
9.. Šebestová Jana Emy a Elza 3h 30min
10. Jandačková Martina Tara 3h 31min
11. Janočková Mária Corliss a Joya 3h 32min
12. Podobová Eva Aša
3h 35min
13. Polťáková Monika Gorra 3h 37min
14. Senčeková Lucia Ali 3h 41min
15. Slaninková Stanka Max 3h 49min
15. Harmanová Barbora Sheimi 3h 49min
16. Ďurovková Zuzana Dorka 4h 43min
17. Šranková Liliana Sisi 4h 44min
18. Smolková Miroslava Dino 5h 29min
 
 
 
MINI muži
1. Uhlárik Peter Lucifer 1h 36min
2. Čihák Oto Taura 1h 43min
3. Kubát Lubomír Gina 2h 7min
4. Copko Erik Trisha 2h 23min
5. Lajda Matúš Arleta od Orlích Skál 2h 35min
6. Jurík Tomáš Foxy a Roxy 2h 42min
7. Zelenka Miroslav Agnes von Lochness 2h 44min
8. Takáč Juraj Feliska 3h 20min
9. Zahradnik Tomáš Áres 3h 34min
10. Michalovič Igor Brixi 4h 44min
11. Jakl Lukáš Thasso 5h 29min
 
 
 
MID ženy 
1. Topolská Veronika Oki 4h 11min
2. Bogdanová Hana Tara 4h 42min
3. Pongrádzová Monika MaryJane 4h 51min
4. Mifkovičová Kristína Aemy 4h 52min
5. Nagyová Lucia Wendy a Josie 5h 20min
6. Gombalová Denisa Denny 5h 22min
7. Meszárosová Soňa AG a Dracula z Lhotecké linie 5h 37min
8.. Kubačaková Gabika Eddie 5h 40min
9. Ort-Mertlová Sandra Rocky 5h 43min
10. Cudráková Zuzana Lady 5h 45min
11. Puncochářová Zuzana Justina 6 hodín
12. Riečanská Evandula Tesák 6h 12min
13. Laciková Jana Joffrey a Loty 6h 19min
14. Czikóová Júlia Gaston 6h 58min
15. Vasková Niki Nukka 7 hodín
16. Víčanová Jarmila Justin 7h 39min
17. Mackovičová Lívia Haator a Drako 9h 31min
 
 
MID muži
1. Stolárik Peter Ajax od Orlích skál 2h 54min
2. Šterk Štefan Nira 3h 43min
3. Beck Patrik Sura 4h 31min
4. Bohúň Branislav Marty 4h 58min
5. Pípa Michal Tulián 5h 59min
6. Vasek František Kuma 7 hodín
 
 
 

 
 
 
VÝSLEDKY 2011 
 
DTW1 - 98km
1.  Lenka Gútová Dizzie  21:09 
2.  Maja Prokipčáková  Fetch a Čiarka 32:29 
3.  Miška Rosová Beny  34:24 
4.  Lenka Bičkošová Leo  34:35 
5.  Miška Baumruková Ben a Lexa   35:11
6.  Sandra Ort-Mertlová Rocky   39:37
   Soňa Meszárosová AG a Dracula z Lhotecké linie  DNF, cca 65km 
 
 
DTW2 - 98km
1.  Evička Riečanská Tesák  39:37 
 
 
DTM1 - 98km
1.  Peter Tobák  Lana  32:29
2.  Peter Dutko  Luna  34:19
3.  Petr Dvořák  Nany a Jerry  35:34
 
 
DTM2 - 98km
1.  Roman Minarovič  Delly  21:08
2.  Erik Rakovský  Heidi  39:46
   Martin Budiský  Colt Biely tesák DNF, cca 45km 
 
 
MID ženy - 38km
1.  Barbora Červeňanová  Andy  5:33
2.  Petra Horňáková  Phoebe a Meghan  5:50
3.  Veronika Topolská  Oki  5:52
4.  Lenka Búziková  Gora  5:58
5.  Kristína Mifkovičová  Aemy  6:03
   Monika Pongráczová  Fixpes ( MaryJane )  6:03
6.  Júlia Czikóová  Emo Folcrum - Gaston   6:26
7.  Kika Macková  Bubo  6:27
8.  Gabika Kubačaková  Eddie  6:37
9.  Marcela Radulyová  Kalli  7:23
10.  Silvia Filkornová  Henrich  7:31
11.  Majka Dornerová  Foy a Icy  7:46
12.  Jolka Kubátová  Gina  7:52
13.  Laura Kovalová  Vigilant Bar Bar Beskydy - Vigo  7:55
14.  Deniska Gombalová  Denny  8:20
15.  Lucia Laššáková  Lola  8:21
16.  Lívia Mackovičová  Haator a Drako  8:25
17.  Daniela Sakmárová  Dáša z košického útulku  8:39
18.  Lucka Koníková  Connie  9:19
19.  Zuzka Puncochářová  Julianka  9:30
20.  Mairi Janočková  Corliss  9:33
21.  Linda Lukáčová  Aris a Browny  9:34
22.  Niki Vasková  Nukka  9:45
23.  Eleonóra Spišiaková  Tao  9:53
24.  Monika Ondrejková  Nela  11:13
25.  Zuzka Pošvancová  Badynka  11:33
26.  Janka Faragulová  Baron  12:13
26.  Janka Šebestová  Emy  12:13
   Silvuška Olešovská  Maco a Monty  DNF
 
 
MID muži - 38km
1.  Marek Lorenz  Amalka  4:33
2.  Juraj Lihosit  Etoile a Hag  4:34
3.  Oto Čihák  Taura  4:37
4.  Patrik Beck  Sofia  5:00
5.  Miroslav Uličný  Lesík  5:37
6.  Erik Copko  Trisha  5:48
7.  Robert Podhorský  Arthur  5:57
8.  Braňo Bohúň  Marty  5:59
9.  Marián Harušťák  Zara  6:21
19.  Tomáš Jurík  Loty  6:51
11.  Karel Paták  Angel  7:11
12.  Jaro Keníž  Alex  7:18
13.  Tomáš Jonáš  Figa  7:21
14.  Lubo Kubát  Tara  7:52
15.  Juraj Takáč  Felis  8:21
16.  Fero Vasek  Kuma  9:42
17.  Štefan Gbelec  Shiko  10:01
18.  Alexej Kutný  Carmen  10:08
19.  Viktor Simon  Kiara  11:13
   Tomi Korch  Gili  DNF
 
 
 
 
 

 
 
VÝSLEDKY 2010 
 
DTW1 - 113km
1. Topoľská Veronika Oki kríženec 31h 33min
2. Horňáková Petra Phoebe a Meghan kratkosrste kolie 35h 37min
  Košnárová Ala Fergie kríženec jazvečik x ratlik 35h 37min
3. Bičkošová Lenka Leo kríženec labradora 38h 03min
4. Ševčovičová Jana Iris labrador 38h 32min
5. Dornerová Mária Icy a Gili alaskan a parson 39h 42min
6. Ondrejková Monika Nela bichon DIS
 
 
DTM1 - 113km
1. Harčárik Martin Argo border kolia 28h38min
 
 
DTM2 - 113km
1. Minarovič Roman Delly maďarská vyžla 23h 15min
 
 
MID ženy - 45km
1. Ryšavá Silvia Bary border kolia 8h 21min
2. Kubátová Jolana Gina japan chin 8h 44min
3. Červeňanová Barbora Andy louisiana catahoula 8h 46min
4. Nagyová Lucia Josie a Ester kríženci 8h 56min
5. Bogdanová Hana Tara labrador 9h 38min
6. Macková Kristína Bubo bígel 9h 46min
7. Riečanská Eva Foxy alaskan 11h
8. Cabaková Monika Meddy kríženec labradora 11h 16min
  Pošvancová Zuzana Badynka a Tamira kríženec a vyžla 11h 16min
9. Janočková Mária Corliss dlhosrstá kolia 11h 57min
10. Ort-Mertlová Sandra Rocky yorkshire terrier 12h 31min
11. Šebestová Jana Emy border kolia 12h 32min
  Vasková Nikoleta Nukka alaskan 12h 32min
12. Radulyová Marcela Enzo kríženec 12h 38min
13. Sakmárová Daniela Luna a Čiarka kríženci 13h 02min
14. Čápková Macela Arnie a Gucci 2x malinois DIS
  Meszárosová Soňa AG z Lhotecké linie australian kelpie DIS
  Janková Jarka Etoile braque saint germain DIS
 
 
MID muži - 45km
1. Stolárik Peter Letynka a Ájo maďarské vyžle 5h 53min
2. Čihák Oto Taura APBT 7h 20min
3. Beck Patrik Sofia sibirsky husky 7h 24min
4. Lihosit Juraj Kris NKS 8h 19min
5. Straka Miroslav Ben bígel 8h 23min
6. Kubát Lubomír Tara kríženec 8h 44min
7. Bohúň Branislav Marty kríženec 8h 50min
8. Riečanský Michal Tesák sibirsky husky 8h 53min
9. Jurík Tomáš Luka opica x saluka 9h
10. Keníž Jaroslav Alex malinois 9h 41min
11. Vasek František Roky kríženec 12h 32min
12. Uličný Miroslav Lesík kríženec shiby 12h 38min
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist